Damskie bluzy z napisami: nowe modele

0
Damskie bluzy z napisami: nowe modele

Trend personalizacji jest nadal bardzo silny. Z chęcią wybieramy modele ubrań ozdobione napisami. Dzisiaj mam dla Was najciekawsze damskie bluzy z napisami. W sklepach pojawiło się wiele modeli, a ja wybrałam najlepsze z nich. Sprawdźcie same i znajdziecie idealny model dla siebie!

Jakie napisy wybierać?

Modne bluzy z napisami zazwyczaj mają tekst w języku angielskim. Coraz częściej jednak są to hasło po polsku. Czasami może natrafić na ubrania z napisami w języku francuskim czy włoskim. Jakie modele wybierać? Jeśli decydujemy się na damskie bluzy z napisami, stawiajmy tylko na hasła, które rozumiemy i z którymi się zgadzamy. Tylko wtedy możemy mówić o prawdziwej personalizacji. Wybieramy bluzy z napisami, które przykuły naszą uwagę, określają nas lub nasze podejście do życia, a spotkane przez nas osoby mogą z przekazu na ubraniu wywnioskować coś na nasz temat. Napisy wyglądają najlepiej, kiedy są w kolorze kontrastowym do ubrania – wtedy się z nim nie zlewają. Dobrym wyborem są również napisy w metalicznych kolorach. Połyskujące litery doskonale wpisują w trend metalicznych odcieni, stają się jeszcze lepiej widoczne, a co najważniejsze od razu przyciągają wzrok do hasła.

damskie bluzy z napisami
Damskie bluzy z napisami – sklep papilion.pl

Damskie bluzy z napisami – trendy

Jeśli chodzi o napisy, najpopularniejsze są ubrania z zabawnymi hasłami. Bluzy z napisami Queen czy Barbie z pewnością pokazują, że mamy poczucie humoru i dystans do siebie. Ciekawe są też modele określające nasz stosunek do życia czy świata. Doskonale prezentuje się prosta, jednolita bluza ze srebrnym napisem Just do it later. Bardzo podobają mi się damskie bluzy z napisami we wzory. Połączenie konkretnego motywu z napisem sprawia, że ubranie jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Dobrym wyborem są motywy kwiatowe czy modne w tym sezonie grochy. Można zdecydować się także na mniej oczywiste modele i wybrać bluzy z napisami w owoce granatu czy kolorowe makaroniki (popularny deser francuski). Aby uzyskać oryginalny efekt można łączyć kilka modnych tendencji, na przykład napisy, wzory kwiatowe i perełki. Do niestandardowych modeli należy także bluza w biedronki z napisem Enjoy today. Ubranie jest zakończone modnymi falbanami warstwowymi z materiału koszulowego. Falbany są absolutnym hitem tego roku, w sezonie jesień-zima raczej rezygnujemy z ubrań z dekoltem hiszpańskim, ale falbany są nadal mile widziane.

Moje ulubione bluzy

Dla mnie strzałem w dziesiątkę są damskie bluzy z motywującymi napisami. Takie modele z pewnością poprawią nastrój niejednej osobie i naładują ją pozytywną energią. Do gustu przypadła mi szczególnie bluza khaki ze złotym napisem Always look on the bright side. Dobrym wyborem są także modne bluzy z pojedynczymi słowami. Do gustu przypadły mi modele z napisem Love oraz czerwonymi i granatowymi paskami. Przypominają mi nieco ubrania od Tommy’ego Hilfigera. Wiele osób stawia także na modne bluzy z napisami będącymi nazwami miast. Moim zdaniem to świetny sposób, aby okazać sympatię dla ulubionej metropolii.

LEAVE A REPLY